Iza Łęcka Iza Łęcka 21.04.2020 07:00
Xbox kontroler Cyberpunk 2077
850V

Microsoft promuje kontroler z motywem Cyberpunka 2077. Przedstawiono historię pada

Amerykański producent stawia na rozbudowaną promocję sprzętu sygnowanego motywem Cyberpunka 2077.  Opublikowano pierwszy materiał promujący odpicowanego pada, na którym zobaczycie pełną prezentację kontrolera.

Po serii przecieków, wczoraj oficjalnie zobaczyliśmy sprzęt przygotowany przez Microsoft we współpracy z CD Projekt RED. Korporacja z Redmond postawiła na ograniczoną dostępną liczbę konsol, dlatego też klienci będą musieli wykazać się zręcznością podczas składania zamówienia. Producent zapewni tylko 45 tysięcy sztuk na cały świat.  Jeżeli natomiast planujecie zakup kontrolera, możecie być nieco spokojniejsi: trafił on już do sprzedaży i został wyceniony na 259 zł. Pad będzie dostępny bez ograniczeń, więc każdy zainteresowany otrzyma przesyłkę z urządzeniem.

Microsoft nie poprzestaje na oficjalnej zapowiedzi i kontynuuje promocję sprzętu upiększonego motywem Cyberpunka. Opublikowano pierwszy materiał przedstawiający projekt: Monique Charterjee opowiada o urządzeniu, które zostało przygotowane posiłkując się wyglądem jednego z bohaterów gry CD Projekt RED – to Johnny Silverhand był inspiracją do stworzenia designu.

Zapowiada się, że to dopiero początek promocji kontrolera. W maju otrzymamy pełną historię asymetrycznego wzornictwa, kolorystyki i laserowego grawerowania. W przyszłym miesiącu możemy się spodziewać następnego filmu.

Źródło: YouTube.com

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077 kontroler pad