Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.04.2020 20:42
SnowRunner auto w błocie i wodzie
837V

SnowRunner ze wsparciem modów nawet na konsolach. Twórcy pokazują piękne widoki przed premierą

Na początku przyszłego tygodnia sympatycy wymagającej jazdy bez trzymanki zapoznają się ze SnowRunnerem. Twórcy są gotowi na premierę i ogłosili ważną wiadomość dotyczącą wsparcia modów. Gracze mogą również spojrzeć na kilka urokliwych miejscówek.

SnowRunner doczekał się kapitalnego zwiastuna nawiązującego do Death Stranding, a w międzyczasie Igor pochylił się nad poziomem trudności oraz samą zawartością gry, jednak deweloperzy jeszcze przed premierą postanowili przypomnieć o jednym z najważniejszych elementów produkcji: modach.

W MudRunnerze gracze stworzyli blisko 5000 modyfikacji, więc deweloperzy nie mogli tym razem zapomnieć o możliwości kreowania dodatkowej zawartości. Twórcy potwierdzili wsparcie modów w SnowRunner od dnia premiery na PC i w niedalekiej przyszłości ta przyjemność trafi także na PlayStation 4 i Xboksa One.

Saber Interactive jeszcze przed premierą współpracowało z uzdolnioną społecznością, by zadbać o nową zawartość, ale to dopiero początek. Studio zaoferuje pełną obsługę moddingu map z możliwością tworzenia misji – zawartość zostanie udostępniona wkrótce po premierze. Gracze otrzymają nawet opcję dostosowania wnętrz pojazdów lub zajmą się tworzeniem kosmetycznych ulepszeń wozów. Autorzy mają ogromne plany dotyczące wsparcia gry po premierze i zamierzają wykorzystać swoich fanów – najlepsze prace zostaną nagrodzone.

SnowRunner będzie dostępny od wtorku, a poniżej sprawdzicie serię ładnych fotek z gry.

Showrunner zdjęcie - 1

Showrunner zdjęcie - 2

Showrunner zdjęcie - 3

Showrunner zdjęcie - 4

Źródło: Informacja prasowa: Cenega

Tagi: Focus Home Interactive Saber Interactive SnowRunner