Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.04.2020 19:30
SnowRunner ciężarówka w zimie
1478V

SnowRunner niczym Death Stranding. Świetny zwiastun inspirowany produkcją Hideo Kojimy

Twórcy SnowRunner wykazali się świetnym opanowaniem swojej produkcji oraz idealną znajomością branży. Deweloperzy wykorzystują motywy znane z Death Stranding i zaproponowali je w materiale prezentującym SnowRunner. Właśnie tak sprzedaje się gry.

SnowRunner to zaawansowany symulator pojazdów terenowych przygotowany przez Saber Interactive. Deweloperzy wrzucą graczy na trudne tereny i pozwolą przewozić towary pomiędzy kolejnymi przystankami.

Tytuł został w ciekawy sposób połączony ze wspomnianym w tytule Death Stranding, ponieważ najnowszy zwiastun łączy elementy gry Hideo Kojimy i wygląda to zdumiewająco dobrze. Studio jednocześnie potwierdza, że w SnowRunner zmierzymy się z „nieokiełznaną dziką przyrodą”, a podczas rozgrywki sprawdzimy trzykrotnie większą mapę względem poprzedniej odsłony serii (30km2).

Mam wrażenie, że zespół odpowiedzialny za promocję SnowRunner właśnie tym zwiastunem przekona do siebie kilku graczy. To ciekawe połączenie dwóch światów, które choć z pozoru nie mają wiele wspólnego, ale jak widać kurierzy(dostawcy) mogą przybrać różną formę.

Jesteście zainteresowani SnowRunner? Sprawdźcie naszą encyklopedię, gdzie znajdziecie screeny oraz kolejny zwiastun gry. Saber Interactive zapowiedziało wczoraj także nowe wydanie World War Z.

Źródło: Informacja prasowa: Cenega

Tagi: Focus Home Interactive Saber Interactive SnowRunner