Iza Łęcka Iza Łęcka 24.04.2020 09:59
Call of Duty Modern Warfare darmowy weekend PSN
4107V

Call of Duty: Modern Warfare za darmo przez weekend. Activision zaprasza do sprawdzania 5 map

Activision udostępnia pięć map z trybu sieciowego Call of Duty: Modern Warfare, dzięki czemu gracze w trakcie weekendu będą mogli na własnej skórze przetestować ubiegłoroczną produkcję z serii Call of Duty. Dostęp do gry otrzymacie przez darmowy Call of Duty: Warzone.

Call of Duty: Warzone oferuje nie tylko dostęp do darmowego Battle Royale, ale zapewniona jest także dodatkowa zakładka, dzięki której gracze mogą uczestniczyć w darmowych weekendach organizowanych przez Infinity Ward i Activision.

Najnowsza promocja właśnie wystartowała. Gracze mogą w ramach Warzone zapoznać się z pięcioma mapami z trybu PVP z Call of Duty: Modern Warfare. W ramach poznania wszelkich aspektów rozgrywki multiplayer, deweloperzy udostępnili: Aniyah Incursion, Hovec Sawmill, Khandor Hideout, Shoot House oraz Talsik Backlot. Gracze wezmą udział w starciach 6v6 i 10v10.

Call of Duty: Modern Warfare za darmo przez weekend

Oferta obowiązuje do końca weekendu, co daje sporo czasu na sprawdzenie jak działa i się prezentuje Call of Duty przygotowane przez Infinity Ward. Gra zebrała oceny na poziomie 81% (przeczytajcie naszą recenzję), niestety jednak w ramach promocji nie sprawdzicie fabularnej kampanii.

Activision w ostatnim czasie szczególnie skupia się na promocji zeszłorocznego Call of Duty. Możliwe jednak, że wydawca już za kilka tygodni ujawni kolejną część z serii. Według ostatnich plotek gra może nosić nazwę Call of Duty: Vietnam.

Źródło: Twitter: CallofDuty

Tagi: Activision Blizzard Call of Duty: Modern Warfare Infinity Ward