Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.04.2020 17:00
For The King Epic Games Store
833V

Epic Games oferuje kolejną grę za darmo. For The King do pobrania

Epic Games zaprasza graczy na kolejną darmową produkcję. Sympatycy rozgrywki na PC mogą pobrać For The King i jeszcze dzisiaj zainteresowani sprawdzą ciekawe połączenie gatunków. Gra w swoim czasie zebrała niezłe oceny.

Epic Games ostatnio rozpieszczało graczy. W zasadzie do dzisiaj mogliśmy pobrać Just Cause 4 oraz Wheels of Aurelia, ale nadszedł czas na koleiny darmowy tytuł. Twórcy Fortnite tym razem oferują tylko jedną grę, jednak propozycja może okazać się ciekawą opcją dla wielu graczy.

For The King za darmo - pobierz grę

For The King to „połączenie strategii, systemu walki w trybie turowym i elementów gier z gatunku roguelike”. Twórcy dorzucają do zabawy proceduralnie generowane mapy, zadania i wydarzenia, by zapewnić graczom sporo atrakcji. Tytuł w okolicy premiery zebrał noty na poziomie 75%.

For The King jest dostępny za darmo do 30 kwietnia i od tego dnia (17:00) pobierzecie za darmo Amnesia: The Dark Descent i Crashlands. Obie gry na pewno zainteresują szerokie grono odbiorców, więc przygotujcie wolne miejsce na wirtualnych półkach wstydu.

Jeśli jesteście zainteresowani kolejnymi promocjami, to zerknijcie na ofertę Microsoftu (3 gry do sprawdzenia za darmo) oraz pamiętajcie o dalej aktualnej propozycji Sony (5 produkcji za darmo).

Źródło: Epic Games Store

Tagi: Curve Digital For the King IronOak Games