Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.04.2020 21:30
Czarodziejka z Księżyca
1910V

Czarodziejka z Księżyca za darmo. Twórcy udostępnią odcinki na YouTube

Twórcy „Czarodziejki z Księżyca” wpadli na bardzo ciekawy pomysł promocji swojej najnowszej produkcji. Studio odpowiedzialne za „Pretty Guardian Sailor Moon Eternal The Movie” zapewni widzom 127 odcinków serii anime i cała opowieść zostanie udostępniona na YouTube. Znana historia ma zachęcić do nowego filmu.

11 września w Japonii odbędzie się premiera pierwszej części filmu „Pretty Guardian Sailor Moon Eternal The Movie”, więc twórcy wpadli na ciekawy pomysł. Od 24 kwietnia na oficjalnym kanale marki na YouTube będą publikowane pełne odcinki trzech sezonów anime „Czarodziejki z Księżyca”. W każdym tygodniu widzowie zobaczą dziesięć epizodów i mają tym samym przygotować się na premierę wspomnianej ekranizacji.

Wydarzenia z filmu zostały przygotowane na podstawie wspomnianej mangi, której akcja została przedstawiona w czwartym sezonie anime. Zainteresowani otrzymają w ten sposób dobry wstęp do nowej historii.

„Pretty Guardian Sailor Moon Eternal The Movie” został podzielony na dwie części i za obie w roli reżyserki odpowiada Chiaki Kon (autorka trzeciego sezonu anime „Czarodziejki z Księżyca”). Historia pierwszego została przygotowana na podstawie mangi Naoko Takeuchi, ale sam scenariusz napisał Kazuyuki Fudeyasu.

Zainteresowanych anime odsyłam do naszej publicystyki, gdzie przybliżaliśmy najlepsze filmy anime w 2020 roku i 10 najlepszych seriali anime na Netflix.

Źródło: https://www.theverge.com/2020/4/22/21230858/sailor-moon-tv-shows-free-youtube-season-1-2-3-japanese-movie-release

Tagi: anime Czarodziejka z księżyca za darmo