Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.04.2020 15:27
LG Signature 88ZX
4547V

LG Signature 88ZX w Polsce. Cena najdroższego OLED TV odstraszy wielu

LG przygotował nowoczesne telewizory OLED 8K, które pod względem jakości zapewnią wybitne wrażenia. Najlepszy model przygotowany przez koreańskiego producenta trafił do Polski, ale jego cena sprawi, że tylko nieliczni będą mogli pomarzyć o takiej przyjemności.

LG Signature 88ZX to jak sama nazwa wskazuje 88-calowy OLED oferujący rozdzielczość 8K. Pod „maską” znajdziemy najnowszy procesor Alpha 9 Gen 9, który pozwoli poprawić dostępne programy i podniesie ich rozdzielczość do oczekiwanej jakości. Firma zadbała także o funkcję Dolby Vision IQ (dostosowuje wydarzenia na ekranie do oświetlenia otoczenia), a dzięki portowi HDMI 2.1 gracze włączą tytuły w rozdzielczości 4K/120Hz. LG nie zapomniało o wsparciu między innymi NVIDIA G-Sync, AMD FreeSync czy też HDMI VRR.

Telewizor na papierze wygląda świetnie i na pewno zapewni obłędną jakość obrazu, ale powiedzmy sobie szczerze – nie każdy może pozwolić sobie na postawienie takiego giganta w salonie. LG Signature 88ZX trafił już do pierwszego sklepu i jego cena jest bardzo wymowna – 129 999 zł. Choć warto podkreślić, że w tej cenie możecie liczyć na darmową dostawę. Jeśli dotychczas nie widzieliście flagowej serii Signature OLED 8K, to sprawdźcie poniższy zwiastun.

Taka cena nie powinna nikogo dziwić, ponieważ już LG OLED TV R zwiastował bardzo wysokie ceny nowych modeli od LG. Na początku roku przedstawiliśmy na portalu dokładne plany producenta na kolejne miesiące.

Źródło: https://hdtvpolska.com/wiemy-ile-bedzie-kosztowac-najdrozszy-oled-tv-swiata-to-88-calowy-kolos-od-lg-ile-za-niego-zaplacimy

Tagi: lg LG LG Signature LG Signature 88ZX