Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.04.2020 22:30
Call of Duty Modern Warfare 3 okładka
1740V

Call of Duty: Modern Warfare 3 Remastered zostało już podobno przygotowane. Znamy pierwsze szczegóły

Prace nad Call of Duty Modern Warfare 3 Remastered zostały już zakończone. Gra ma wypełnić trylogię i zapewnić graczom na aktualnej generacji wszystkie historie z serii Modern Warfare. TheGamingRevolution podzielił się konkretami dotyczącymi gry.

Na rynku zadebiutował już Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered, ale produkcja jest aktualnie dostępna wyłącznie na PlayStation 4. Nie jest to podobno przypadek, ponieważ to Sony nalegało na Activision, by wydawca zapewnił całą trylogię Modern Warfare na aktualną generację. Firmy podpisały umowy i zdaniem TheGamingRevolution jest to wielki projekt pomiędzy producentem PlayStation i wydawcą Call of Duty.

Informator wcześniej jako pierwszy zapowiedział Call of Duty: Warzone i przedstawił pierwsze szczegóły dotyczące Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered, a teraz postanowił wypowiedzieć się na temat ostatniej części trylogii. Jego zdaniem prace nad tytułem zostały już zakończone – na dowód tego w MW2R pojawia się Easter Egg, który możecie zobaczyć na poniższym materiale wideo.

Call of Duty: Modern Warfare 3 Remastered ma również zaoferować wyłącznie kampanię, co w zasadzie nie jest specjalnie zaskakujące biorąc pod uwagę sytuację z MW2R, ale tym razem deweloperzy podobno nawet nie zaczęli prac nad odpicowaniem map. Jak wiadomo odrestaurowane lokacje z Call of Duty: Modern Warfare 2 mają trafić do ubiegłorocznego Call of Duty: Modern Warfare.

Nie znamy daty premiery Call of Duty: Modern Warfare 3 Remastered, ale gra powinna trafić na rynek jeszcze przed listopadem. Jeśli faktycznie Sony i Activision chcą przenieść całą trylogię na aktualną generację, to firmy powinny zapewnić historię jeszcze przed wydaniem next-genów.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Call of Duty Call of Duty Modern Warfare 3 Remastered Call of Duty: Modern Warfare 3