Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.04.2020 17:53
Cyberpunk 2077 Keanu Reeves
1481V

Cyberpunk 2077 – wszystkie zamówienia zostaną zrealizowane. CD Projekt uspokaja graczy

Nie musicie obawiać się o swoje zamówienia Cyberpunka 2077. CD Projekt RED i aktualny wydawca zadbają o dostarczenie na rynek pudełek. Polacy mogą mieć pewność, że w dniu premiery zagrają w jedną z najbardziej oczekiwanych gier tej generacji.

Cyberpunk 2077 trafi na rynek we wrześniu, a wszystkie zamówienia zostaną zrealizowane. Sytuacja związana z ogłoszeniem upadłości przez CDP nie wpłynie na produkcję i Wasze wcześniej złożone zamówienia.

Wielu naszych czytelników już zapłaciło za edycje kolekcjonerskie Cyberpunka 2077, więc pojawiła się obawa o bezproblemowe dostarczenie gier do klientów. Na szczęście wszystkim zajmie się CD Projekt RED oraz CENEGA (nowy wydawca):

„Wszystkie złożone zamówienia zostaną zrealizowane. Cenega będzie kontynuować zbieranie zamówień na standardową wersję gry w sieciach sprzedaży i sklepach online. Natomiast zamówienia przedpremierowe, które zostały złożone na Edycję Kolekcjonerską gry zostaną zrealizowane bezpośrednio przez CD PROJEKT RED.” – Radek Adam Grabowski, Lead PR Manager z CD Projekt RED

Wiadomość może uspokoić graczy, którzy już wpłacili pieniądze na oczekiwaną opowieść. Klienci mogą w spokoju odliczać dni do premiery i czekać na kuriera z wielką paczką. Aktualnie nie można składać nowych zamówień na kolekcjonerkę.

Źródło: CD Projekt RED

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077