Iza Łęcka Iza Łęcka 21.04.2020 09:59
ReCore Xbox One Promocja
1210V

Gry na Xboksa One w promocji. Tytuły w pudełkach od 28 zł

Najnowsza promocja zainteresuje posiadaczy Xboksów One, dla których każde nowe pudełkowe wydanie gry jest powodem do radości. Klienci mogą sięgnąć po kilka tytułów w korzystniejszych cenach, a na liście znajdują się nawet ekskluzywne pozycje przygotowane przez Microsoft.

Gry na Xboksa One często pojawiają się w licznych promocjach, dzięki czemu sympatycy marki mogą łatwo uzupełniać kolekcje i dorzucić na półki kilka produkcji stworzonych z myślą o amerykańskiej platformie. Najnowsza promocja w Media Markt pozwala kupić między innymi produkcje, które trafiły wyłącznie na jedną konsolę.

Wśród „exów” znajdziecie ReCore, Halo Wars 2: Ultimate Edition, Crackdown 3, Killer Instinct czy też Halo 5 Guardians Limited Edition. Warto podkreślić, że część tych tytułów jest już dostępna także na PC, gdyż jak wiadomo Microsoft chętnie wrzuca swoje produkcje na komputery osobiste.

Niektóre ceny są bardzo atrakcyjne, jednak nie odkładajcie zakupów na później, ponieważ w podobnych ofertach liczba sztuk jest zazwyczaj ograniczona.

Gry na Xbox One w promocji Media Markt

Jesteście zainteresowani promocjami na inne platformy? Sprawdźcie gry na PS4 od 59 zł, produkcje Blizzarda w lepszych cenach oraz ciekawą ofertę przy zakupie kontrolera do PlayStation 4.

Źródło: https://lowcygier.pl/promocje-pudelkowe/gry-pudelkowe-na-xbox-one-przecenione-w-media-markt-21-04-m-in-playerunknowns-battlegrounds-za-28-zl/

Tagi: gry na xbox one gry w promocji promocja xbox one