Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.04.2020 14:32
Diablo 3 promocja
2461V

Gry Blizzarda w lepszych cenach. Diablo, Overwatch, World of Warcraft i StarCraft w promocji

Blizzard nie może mówić o wyjątkowo udanych miesiącach, ale na szczęście wcześniej wydane produkcje studia prezentują wysoki poziom. Jeśli wciąż omijaliście ostatnią odsłonę Diablo lub wypasione wydanie Overwatch, to warto sprawdzić najnowszą ofertę.

Blizzard ma przed sobą wymagające zadanie. Deweloperzy opracowują teraz Diablo 4, muszą skupiać się na rozwoju Overwatch 2, a jednocześnie nie mogą zapomnieć o Diablo Immortal. Ten ostatni tytuł ze względu na bardzo negatywne opinie zaginął, ale możemy mieć pewność, że pewnego dnia pozycja zostanie wyciągnięta z kapelusza i trafi do pierwszych graczy.

Sytuacja na pewno nie jest łatwa dla deweloperów, jednak fani gier studia wciąż mogą zapoznawać się z między innymi wciąż rozwijanym Overwatch lub stale oferującym nowe wyzwania Diablo 3. W rodzimych sklepach tytuły Blizzarda trafiły do interesującej promocji, która może zaciekawić szerokie grono odbiorców. Z mojej perspektywy mogę na pewno polecić Diablo na Switcha – wciąż chętnie wracam do sezonów i z uśmiechem na ustach spędzam czas na serwerach tej propozycji.

Gry w promocji w Euro RTV AGD

Gry w promocji w Media Expert    

Gry w promocji w empik.com    

Źródło: Własne

Tagi: Blizzard Diablo diablo 3 gry w promocji Overwatch World of Warcraft