Iza Łęcka Iza Łęcka 21.04.2020 08:38
GTA 6 Rockstar
10405V

GTA 6 jest rozwijane od 2014 roku. Gra ma być ogromna

GTA 6 nie zostało oficjalnie zapowiedziane przez Rockstar, jednak już Jason Schreier w jednej ze swoich ostatnich publikacji mówił o etapie prac studia nad wyczekiwaną produkcją. Najnowszy raport sugeruje wieloletnie prace nad tytułem, a sama skala Grand Theft Auto 6 ma prezentować satysfakcjonujący poziom.

O GTA 6 jest ostatnio głośno z powodu dużego raportu przedstawionego przez Jasona Schreiera. Dziennikarz Bloomberga ujawnił spore zmiany w Rockstar, które po problemach z Red Dead Redemption 2 dokonało modyfikacji w „kulturze pracy”, nie zmuszając obecnie swoich pracowników do wielogodzinnych nadgodzin.

GTA 6 powstaje od 2014 roku?

Swojego głosu w sprawie gry udzielił Chris Liberty, który jako pierwszy zapowiedział, że Dan Houser opuści Rockstar. Jego zdaniem GTA 6 powstaje od 2014 roku i nie znajduje się na wczesnym etapie rozwoju. Deweloperzy już od sześciu lat rozwijają grę, która w opinii informatora ma zaprezentować oczekiwany poziom – prawdopodobnie w Grand Theft Auto 6 nie zabraknie „ogromnej mapy” wypełnionej atrakcjami.

Rockstar kontynuuje swoją politykę i nie podejmuje się komentowania plotek. Możemy jednak mieć pewność w jednym aspekcie: GTA 6 wciąż powstaje, a studio poświęca sporo uwagi temu projektowi. Jeśli prace rzeczywiście trwają od sześciu lat, najpewniej nie możemy liczyć na szybką premierę.

Wiadomość może uspokoić część fanów, którzy w ostatnich dniach bardzo głośno wyrażali swoje niezadowolenie z powodu wciąż nieogłoszonego GTA 6.

Źródło: https://wccftech.com/grand-theft-auto-6-huge-map-launch/

Tagi: Grand Theft Auto 6 Grand Theft Auto VI gta 6 Rockstar