Iza Łęcka Iza Łęcka 17.04.2020 09:42
GTA 6 logo
4450V

GTA 6 we wczesnej fazie produkcji? Gracze mają pretensje i narzekają na Rockstar

Prawdopodobnie GTA 6 wciąż znajduje się we wczesnej fazie produkcji. Gracze wierzą w prawdziwość wiadomości pochodzącej od Jasona Schreiera, którego doniesienia niejednokrotnie się sprawdzały, i zdecydowanie reagują. W Sieci pojawiło się wiele negatywnych komentarzy pod adresem działań Rockstar.

Jason Schreier jeszcze przed odejściem z Kotaku ujawnił wielkie zmiany w Rockstar. Według jego informatorów wiele aspektów pracy uległo modyfikacji w zespole odpowiedzialnym za Red Dead Redemption 2 – twórcy mogą pracować w spokojniejszych warunkach, choć nadal istnieją obawy, że sytuacja zmieni się, gdy ich najnowszy projekt wejdzie w kolejną fazę produkcji.

Dziennikarz jest przekonany, że Rockstar rozwija GTA 6, które niestety wciąż znajduje się na bardzo wczesnym etapie powstawania. Głównym powodem takiego obrotu spraw jest fakt, że studio w ostatnich latach skupiało się głównie nad rozwojem Red Dead Redemption 2 oraz dodatków do GTA Online.

Na wiadomość zareagował jeden ze znanych informatorów związanych z marką, który uważa, że GTA 6 jest w „połowie ukończone”, co w zasadzie nie zmienia to zbyt wiele, gdyż Grand Theft Auto 6 nie zadebiutuje w najbliższych latach.

Wyżej wspomniane doniesienia przyczyniły się do przelania czary goryczy wśród niektórych graczy. Sympatycy marki GTA wylewają swoje żale i wyśmiewają Rockstar, uważając że studio przespało ostatnie lata, a wyczekiwanie na GTA 6 jest zdecydowanie za długie.

Pomimo że GTA 6 może rzeczywiście znajdować się we wczesnej fazie projektowania, Rockstar i Take-Two nie mogą narzekać na małe zainteresowanie swoimi produkcjami. Ostatnie pozycje studia wciąż generują olbrzymie zyski.

Źródło: http://www.pushsquare.com/news/2020/04/gta_6_is_still_in_early_development_and_the_internet_hasnt_reacted_well

Tagi: Grand Theft Auto 6 GTA 6 Rockstar