Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.04.2020 17:37
God of War Kratos
5310V

God of War z niezwykłym wyzwaniem. Najtrudniejszy boss ubity bez rozwijania Kratosa

God of War pozwala wyruszyć śmiałkom na serię wyzwań, podczas których wprawiony w bojach Bóg Wojny ma okazję walczyć z potężnymi przeciwnikami. Gracze mogą rozwijać umiejętności Kratosa, by za pomocą nowych sztuczek radzić sobie z coraz to potężniejszymi rywalami, ale jeden ze śmiałków postanowił zmierzyć się z ostatnią Walkirią na pierwszym poziomie doświadczenia.

Najnowszy God of War (2018) to nie tylko wstęp do trylogii w mitologii nordyckiej, ale deweloperzy przygotowali także sporo wyzwań dla wiernych fanów Kratosa. Najtrudniejszą misją jest oczywiście pokonanie wszystkich Walkirii, które nie wybaczają najmniejszych błędów i podczas każdej walki gracze muszą wykazać się kocią z zręcznością i jak najlepszym opanowaniem możliwości głównego bohatera serii.

Jak jednak wygląda sytuacja w momencie, gdy Kratos wyruszy na potężnych przeciwników bez rozwijania swoich umiejętności? Tę sytuację sprawdził GBG, który postanowił zmierzyć się z najpotężniejszym oponentem w całej grze (Sigrun) na pierwszym poziomie doświadczenia Kratosa.

Podczas walki bohater musi unikać najmniejszego ataku, ponieważ Sigrun może zmiażdżyć protagonistę dosłownie jednym ruchem. GBG unika każdego ruchu i po prostu zadaje minimalne obrażenia. Pojedynek trwa długo, jest męczący i pewnie tylko nieliczni zdecydują się na takie atrakcje. Trzeba oczywiście przyznać, że gracz do perfekcji opanował tytuł.

Dobrze, że takie przyjemności nie są wymagany do platyny... Pewnie część graczy męczyłaby się z tym wyzwaniem do premiery God of War 2. Jak wiadomo prace nad kontynuacją wciąż trwają.

Źródło: http://www.pushsquare.com/news/2020/04/supremely_skilled_god_of_war_player_beats_hardest_boss_with_no_upgrades

Tagi: God of War (2018) Santa Monica Studio Sony Interactive Entertainment