Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.04.2020 20:00
God of War 2 - PS5 - OPM
2017V

God of War 5 na PS5. Wzmianka o grze znalazła się w OPM

SIE Santa Monica Studio od dawna pracuje nad tajnym tytułem, którym jest God of War 2 lub God of War 5. Deweloperzy wciąż nie zapowiedzieli gry, ale wzmianka o pozycji została dostrzeżona przez graczy w Official PlayStation Magazine.

Sony posiada w swoich szeregach wiele utalentowanych zespołów, ale część oddziałów specjalizuje się głównie w swoich seriach i właśnie taką formacją jest SIE Santa Monica Studio. Deweloperzy od lat rozwijają przygody Kratosa i po zakończeniu prac nad nowym God of War, według plotek zespół rozpoczął przygotowanie God of War 2 lub God of War 5. Twórcy nawet w swoim czasie wspominali o skali projektu.

Twórcy jeszcze przed premierą pierwszej przygody w mitologii nordyckiej wspominali, że także i tym razem zamierzają przedstawić trylogię (jak to miało miejsce w mitologii greckiej), więc zapowiedź tytułu jest w zasadzie pewniakiem.

Od dawna mówi się o prezentacji pozycji, która ma zadebiutować w okolicy premiery PS5, a teraz interesująca wzmianka dotycząca tytułu pojawiła się w Official PlayStation Magazine. Dziennikarze w ostatnim numerze przedstawiali gry zmierzające na PlayStation 5 i wspomnieli właśnie o God of War.

Tak jak wspominam, ujawnienie kolejnego God of War nie będzie niczym zaskakującym, ale jeśli ekipa OPM wspomina o przygodzie, to prezentacja może faktycznie odbędzie się w przeciągu następnych miesięcy?

God of War 2 - PS5 - OPM

Źródło: https://www.reddit.com/r/GodofWar/comments/g2mttr/did_opm_just_confirm_gow_for_ps5/

Tagi: god of war 2 god of war 5 playstation 5 ps5