Iza Łęcka Iza Łęcka 20.04.2020 12:43
Crysis Warhead
937V

Crysis Remastered może zawierać Crysis Warhead. Saber Interactive rozwija grę

Crytek w końcu ujawnił Crysis Remastered, ale wciąż nie możemy liczyć na wszystkie szczegóły odświeżonej produkcji. Tim Willits jest jednym z członków zespołu, który ma okazję pracować nad remasterem strzelanki – jego słowa sugerują nieco więcej niż zwykłe opracowanie poprawionego Crysisa.

Zanim Crytek zdążył zaprezentować Crysis Remasteredseria przecieków skutecznie podkręciła zainteresowanie graczy, którzy już tylko mogli oczekiwać oficjalnych zapowiedzi szykując się na wielkie emocje. Choć odświeżony shooter zadebiutuje wkrótce, wszelkich konkretów dotyczących prac możemy się spodziewać za jakiś czas.

Crysis Remastered zmierza na PlayStation 4, Xboksa One, PC i Nintendo Switcha – wydaje się bardzo prawdopodobne, że nad tą ostatnią wersją może pracować Saber Interactive, które opracowało między innymi Wiedźmin 3: Dziki Gon na sprzęt Nintendo.

To właśnie Tim Willits z Saber Interactive wypowiedział się na temat produkcji. Deweloper nie ukrywa, że jest bardzo podekscytowany pracą nad niemieckim IP. Na swoich mediach społecznościowych wspomniał o rozwoju „gier” i tworzeniu „remasterów”. Liczba mnoga została zastosowana dwukrotnie, co podsyciło głosy i domniemania, według których Crytek może dorzucić do Crysis Remastered dodatek Crysis Warhead.

Jak na razie wiadomość ma charakter przypuszczenia, jednak warto zwrócić uwagę, że Crysis Warhead to samodzielny dodatek, którego sprzedaż jako samodzielnej pozycji może być nieco utrudniona. Z historią zawartą w rozszerzeniu można zapoznać się w zaledwie 4 godziny, co może nie być skutecznym wabikiem do zakupów.

Źródło: https://www.dsogaming.com/news/saber-interactives-tim-willits-hints-at-crysis-remastered-featuring-both-crysis-and-crysis-warhead/

Tagi: Crysis Crysis Remastered Crysis Warhead Crytek