Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 20.04.2020 09:17
Wastelanders 76
1421V

Fallout 76 Wastelanders ocenione w pierwszych recenzjach

Fallout 76 otrzymał najbardziej wyczekiwane, darmowe rozszerzenie od czasu premiery gry. Produkcja dorobiła się już aktualizacji Wastelanders, wprowadzającej do gry żywych NPC-ów.

W Fallout 76 pojawiły się dialogi, wybory wypowiedzi w konwersacjach i bardziej sensowne misje, niż dawniej. Wszystko oczywiśćie za sprawą aktualizacji Wastelanders, która została już udostępniona za darmo dla wszystkich posidaczy gry.

Pierwsze reakcje na Fallout 76 Wastelanders są raczej pozytywne. Redaktorzy porównują drzewka dialogowe, występujące w rozszerzeniu do tych występujących w Fallout 3/New Vegas. Aktualizacja znacząco ulepsza wiele znanych już lokacji przez obecność w nich ludzkich NPC-ów (wcześniej mogliśmy spotkać tylko nieliczne roboty, które wyrzucały z siebie nudne monologi). Również użytkownicy Steam zaczęli wypowiadać się w zaskakująco pozytywny sposób o Fallout 76 - obecnie gra na Steam może pochwalić się w "większości pozytywnymi recenzjami" (75% opinii o grze jest pozytywnych).

Problemem bardzo obszernej aktualizacji ma być trochę zbyt wiele schematycznych misji, w których czujemy się jak kurierzy. Prawie wszyscy redaktorzy twierdzą jednak, że poprzez dodanie ok. 10 godzin rozgrywki z żywymi NPC-ami, Fallout 76 stał się teraz znacznie ciekawszym tytułem online.

Pierwsze recenzje Fallout 76 Wastelanders:

  • PC World 7/10
  • Games Reactor 7/10
  • Metro UK 5/10
     

Tagi: bethesda Bethesda Game Studios Fallout 76