Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 19.04.2020 10:30
Call of Duty: Warzone działa perfekcjynie
1324V

Call of Duty: Warzone. Infinity Ward przekazuje, że "wydajność gry jest idealna"

Twórcy najnowszej, darmowej części Call of Duty wierzą w jakość swojej pracy i twierdzą, że pomimo wielu graczy, działanie gry jest perfekcyjne. 

Call of Duty: Warzone to kolejny świetny projekt z serii strzelanin od Activision. Twórcy zdecydowali tym razem, aby wydać tytuł w pełni darmowy i zrobić duży krok w kierunku szerokiego grona odbiorców gier z gatunku "battle-royale". Projekt okazał się ogromnym sukcesem, o czym najlepiej świadczy liczba graczy.

Ich kosmiczne liczby na serwerach mogą też mieć swoje minusy. Przedstawiciele GamesBeat postanowili zapytać jednego z twórców gry, Tylera Kurosakiego z Infinity Ward, o to, jaki wpływ ma tak duży wysp zainteresowanych na płynność działania produkcji. Przedstawiciel studia odpowiedział bardzo pewnie i świetnie zobrazował to, jak mocno wierzy się w ten projekt:

Informacje, jakie do mnie dochodzą, mówią, że wydajność gry jest idealna. Wszystko jest bezbłędne. Nie widzimy w meczach nic niepokojącego, jest w porządku. Gdy już jesteś w trakcie rozgrywki, wszystko płynie niezwykle płynnie. 

Biorąc pod uwagę to, jak wiele gier musiało zmagać się z przeciążeniem serwerów przy tłumnych premierach oraz zważywszy na obecny okres, informacja jest niewątpliwie pozytywna. Nie oznacza to jednak, że sam tytuł wystrzega się krytyki od graczy. Jest to jednak jeden z tych, w które zdecydowanie warto zagrać!

Źródło: https://mp1st.com/news/infinity-ward-call-of-duty-warzone-performance-is-perfect-flawless-even-with-upsurge-of-people-playing

Tagi: Activision Call of Duty: Warzone Infinity Ward