Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 18.04.2020 11:30
Hitman GO za darmo
632V

Hitman GO za darmo na Androida i iOS. Pobierajcie mobilną przygodę Agenta 47

Jeśli posiadacie urządzenia z systemami iOS i Android, to koniecznie skorzystajcie z najnowszej promocji, dzięki której do zgarnięcia jest ciekawy spin-off o popularnym, łysym agencie! 

Gry z serii Hitman to niezwykle ciekawe skradanki, w których liczy się nasza pomysłowość i zdolność logicznego myślenia. Wersje na PC oraz nowe konsole cieszą się ogromnym zainteresowaniem i mogą pochwalić się całkiem sporym gronem oddanych fanów- najlepiej świadczy o tym fakt, że trzecia część jest już w produkcji!

Teraz, bez znaczenia, czy znacie serię jak własną kieszeń, czy jest Wam obca, pojawiła się promocja, z której wręcz trzeba skorzystać! Square Enix postanowiło, że udostępni spin-off serii, grę Hitman Go, całkowicie za darmo, na urządzeniach z Androidem oraz iOS. 

Regularna cena projektu to $5.99, więc pojawia się świetna okazja, by zatrzymać troszkę gotówki na koncie. Aby nabyć pozycję, wystarczy wejść do  Google Play (dla urządzeń z Androidem), tudzież AppStore (dla systemów iOS) i pobrać ją na swój sprzęt mobilny. 

Choć tytuł może być mylący, to nie bierze się on z wykorzystania technologii AR. Spin-off jest grą logiczną, opartą na siatkowych puzzlach, w której przesuwamy Agenta 47 po plastikowym krajobrazie i odpowiednio planujemy jego ruchy, aby wyeliminować konkretnych przeciwników!

Jeśli natomiast interesują Was pełnoprawne odsłony serii, to warto wspomnieć, że druga część jest obecnie w dobrej ofercie Humble Choice.

Źródło: https://twinfinite.net/2020/04/square-enix-offering-hitman-go-free-for-ios-android/

Tagi: Hitman Go Square Enix