Iza Łęcka Iza Łęcka 07.11.2019 11:21
Hitman 2 z żelazkiem
467V

Hitman 3 w produkcji. Twórcy zapowiedzieli ostatnią aktualizację do Hitman 2

IO Interactive chce zakończyć nową trylogię Hitmana. Trwają już prace nad kolejną przygodą Agenta 47, a Hitman 2 otrzyma ostatnią, wielką aktualizację. Twórcy rozbudowywali grę przez ponad rok od premiery.

Hitman 2 trafił na rynek 13 listopada 2018 roku, a obecnie IO Interactive potwierdziło szczegóły ostatniej, dużej aktualizacji, która zadebiutuje pod koniec miesiąca. Autorzy dzięki temu dotrzymują słowa o wsparciu gry – mówimy o roku bezpłatnej zawartości. Gracze mogli jedynie nabyć Przepustkę Sezonową, która zawierała kilka dodatków. Twórcy natomiast systematycznie publikowali rozszerzenia zapewniające różnorodne aktywności.

Nie oznacza to, że IO Interactive porzuci Hitmana 2. Nadal będą pojawiać się mniejsze paczki zawartości, ale nie możemy już liczyć na wielkie pakiety, które zapewnią sporo rozgrywki na godziny wcielania się w Agenta 47. Ostatnia „duża aktualizacja” trafi na serwery 19 listopada.

IO Interactive nie omieszkało zapowiedzieć swoich planów na przyszłość. Zespół odpowiedzialny za Hitmana będzie pracować nad... Hitmanem. Już wcześniej studio informowało, że Hitman z 2016 roku był od początku przygotowywany jako trylogia, ubiegłoroczna produkcja kontynuowała wydarzenia, a Hitman 3 zakończy główny wątek.

Szczegóły rocznicowej aktualizacji do Hitman 2 znajdziecie poniżej:

Hitman 2 rozkład

Na naszym serwisie również polecamy:

Źródło: https://www.eurogamer.net/articles/2019-11-07-io-says-work-on-next-hitman-game-is-well-underway

Tagi: Hitman 2 IO Interactive Warner Bros. Interactive