Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.03.2020 19:09
Call of Duty Modern Warfare 2 Campaign Remastered
2771V

Call of Duty Modern Warfare 2 Remastered oficjalnie! Gra z czasową ekskluzywnością na PS4

Call of Duty Modern Warfare 2 Remastered jest oficjalnie dostępne, ale nie wszyscy gracze zapoznają się dzisiaj z oczekiwanym tytułem. Produkcja jest aktualnie dostępna wyłącznie na PS4. Poznajcie wszystkie szczegóły.

Call of Duty Modern Warfare 2 Campaign Remastered trafiło właśnie na PS4. Gra jest aktualnie dostępna wyłącznie na konsoli Sony – po miesiącu odbędzie się premiera na Xboksie One oraz komputerach osobistych. Jest to dziwny ruch biorąc pod uwagę fakt, że jest to wyłącznie odświeżona kampania.

Call of Duty Modern Warfare 2 Campaign Remastered trafiło już na PS4 i gracze mogą liczyć na rozdzielczość 4K oraz wsparcie HDR... A w przyszłości na PC brak ograniczeń wyświetlania klatek na sekundę oraz możliwość rozgrywki na ultraszerokich monitorach.

Call of Duty Modern Warfare 2 Campaign Remastered jest dostępne za 99 zł

Thomas Wilson, dyrektor Beenox, którego studio zajęło się odświeżeniem kampanii, zapowiedział grę następującymi słowami:

„Kampania Modern Warfare 2 była niesamowita. Wszyscy pamiętamy jakie wrażenie pozostawiła w nas ta historia. Była bardzo wyjątkowa i dziękujemy Infinity Ward za stworzenie tak niesamowitych wrażeń. Przywrócenie i zremasterowanie tej kampanii dla nowego pokolenia graczy było wyrazem miłości od naszego zespołu. Chcieliśmy mieć pewność, że uczucia i potęga opowieści zostały dokładnie odzwierciedlone w grafice wysokiej rozdzielczości i przy wykorzystaniu najwyższej jakości dźwięku”.

Zamawiając grę (dzisiaj można składać zamówienia na także na Xboksie One i PC) otrzymacie za darmo klasyczny pakiet Ghosta z Underwater Demo Team, który oferuje zawartość do Call of Duty: Modern Warfare i Call of Duty: Warzone. Paczka zawiera:

  • Klasyczną skórkę Ghosta z UDT
  • Dwa schematy broni
  • Talizman broni
  • Wykończenie
  • Odzywkę
  • Animowaną wizytówkę
  • Emblemat
  • Pominięcie 2 poziomów Karnetu Bojowego

Interesujecie się serią Call of Duty? Sprawdźcie także:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Call of Duty Modern Warfare 2 Campaign Remastered Call of Duty Modern Warfare 2 Remastered ps4 sony