Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.03.2020 14:43
Call of Duty: Modern Warfare
2031V

Call of Duty: Modern Warfare może otrzymać 60 nowych map. Twórcy pracują nad znaczącą rozbudową gry

Ubiegłoroczne Call of Duty: Modern Warfare nie powiedziało ostatniego słowa. Zdaniem jednego z informatorów, produkcja ma w kolejnych miesiącach zostać znacząco rozbudowana – gracze mogą liczyć nawet na 60 nowych map z wieloma klasycznymi miejscówkami.

Infinity Ward zaproponowało w ubiegłym roku pełny restart Call of Duty: Modern Warfare, który otrzymał porządną kampanię oraz przyjemny tryb sieciowy. Twórcy postanowili nie dzielić społeczności i wszystkie aktualizacje są dostępne dla graczy za darmo – fani mogą także liczyć na między innymi rywalizację pomiędzy platformami.

Dzisiaj musimy usłyszeć o odświeżonym Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered, ponieważ tytuł od wczoraj jest już dostępny na niemieckim PlayStation Store, ale w tym wypadku nie otrzymamy trybu sieciowego. Sytuacja nie jest przypadkowa – podobno Activision nie chce rozrzucać społeczności na trzeci tytuł. Już teraz i tak część fanów strzela na serwerach Modern Warfare a pozostali sprawdzają Warzone.

TheGamingRevolution, który zapowiedział szczegóły Call of Duty: Warzone przed Activision, wspomniał teraz o pewnej ciekawostce – informator otrzymał wiadomość, według której Infinity Ward ma plan stworzenia „najlepszego” Modern Warfare:

„Powiedziano mi, że planują uczynić z Modern Warfare „najlepszą” z serii i jest około 60 map do trybu sieciowego w pracach dla najnowszego Modern Warfare. Będą to głównie remastery ulubionych przez fanów lokacji z trylogii.”

Do gry mają trafić „ulubione przez fanów” lokacje z całej trylogii. To właśnie z tego powodu Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered będzie dostępny wyłącznie z kampanią – choć wcześniej pojawiły się przecieki, według których deweloperzy zajmowali się takżę odświeżeniem trybu sieciowego.

Activision ma dalej rozważać przygotowanie Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered Multiplayer, ale głównym założeniem Infinity Ward jest sworzenie „najlepszego” Modern Warfare.

Interesujecie się serią Call of Duty? Sprawdźcie także:

Tagi: Activision Blizzard Call of Duty: Modern Warfare Infinity Ward