Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.04.2020 18:52
Night City Cyberpunk 2077
785V

Cyberpunk 2077 nagrodą za recenzję. Twórcy Night City wpadli na zaskakujący pomysł

Cyberpunk 2077 to jedna z najgorętszych produkcji 2020 roku, więc na pewno nie zabraknie chętnych na propozycję twórców Night City. Deweloperzy od początku inspirowali się pozycją CD Projekt RED, a teraz chcą wykorzystać tytuł Polaków do promocji swojej gry.

Night City to niezależna produkcja oblana cyberpunkowym sosem. Gra jest mniejszym projektem, którego twórcy od początku starają się wykorzystać blask propozycji CD Projekt RED – nazwa jest inspirowana znanym miastem, a tytuł zadebiutował w terminie pierwotnej daty premiery Cyberpunka 2077.

Autorzy idą o krok dalej i zapraszają graczy do konkursu. Deweloperzy przygotowali 100 kopii Cyberpunka 2077 i zamierzają je rozdać za recenzje na Steam. Zainteresowani muszą napisać tekst po angielsku i 100 najlepszych publikacji zgarnie przygodę CD Projekt RED. Co ciekawe, autorzy mówią wprost – pierwsze 10 pozytywnych recenzji ma 90% szansy na zgarnięcie głównej nagrody.

Trzeba przyznać, że jest to nietypowa forma marketingu, która jednak może odnieść sukces. Night City kosztuje tylko 35,99 zł i pewnie niektórzy skuszą się na wizję wygrania tytułu od polskiego studia.

Jeśli nigdy nie słyszeliście o Night City, to zobaczcie poniższy gameplay... Muszę zaznaczyć, że jest to symulator chodzenia, w którym nie znajdziecie misji czy jakiejkolwiek głębszej rozgrywki. W grze można jedynie chodzić po apartamencie oraz małej uliczce.

Zostając jeszcze na chwilę w temacie Cyberpunka 2077 - sprawdźcie świetny kontroler oraz Xboksa One X inspirowanego grą CD Projekt RED. Microsoft w poniedziałek ujawni sprzęt.

Źródło: https://www.gamestar.de/artikel/cyberpunk-2077-geschenkt-steam-spiel-koedert-user,3356740.html

Tagi: CD Projekt RED Cyberpunk 2077 Night City