Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.04.2020 18:18
Autopsy Simulator - denat
880V

Autopsy Simulator to symulator połączony z horrorem. Pierwszy zwiastun zaskakuje

Na rodzimym rynku nie brakuje najróżniejszych symulatorów, ale najnowsza propozycja Woodland Games może zainteresować szersze grono odbiorców. Autopsy Simulator zaskakuje nie tylko ciekawą tematyką, ale połączeniem gatunków. Twórcy będą nas chcieli przerazić.

Autopsy Simulator łączy założenia pełnego symulatora, ale deweloperzy ubarwią rozgrywkę elementami horroru. Podczas kampanii śmiałkowie będą badać raporty, przeglądać kartoteki, poznają historię denata, a później zajmą się analizowaniem przypadków.

Twórcy zadbali o szczegółowe odwzorowanie narzędzi oraz samych spraw, by mieć pewność, że gracze otrzymają prawdziwą symulację. Zespół stawia na realizm, więc jak sami podkreślają „narządy, ich faktury, obrażenia i przypadki są przedstawione z dbałością o detale i realizm”. Mimo to autorzy nie zamierzają zapewnić „suchej” symulacji i ubarwią rozgrywkę „mrożącą krew w żyłach i ciekawą historią”.

Jest to naprawdę interesujące połączenie, ponieważ deweloperzy mają szansę stworzyć coś więcej niż kolejną pozycję dla wiernych fanatyków symulatorów. Pierwszy zwiastun Autopsy Simulator prezentuje się naprawdę nieźle.

Jesteście zainteresowani gatunkiem? Sprawdźcie informacje o wielkim sukcesie Drug Dealer Simulator oraz poznajcie szczegóły kontrowersyjnego Human Farm.

Źródło: https://store.steampowered.com/app/1283230/Autopsy_Simulator/

Tagi: Autopsy Simulator playway trailer Woodland Games zwiastun