Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.04.2020 17:03
Drug Dealer Simulator
1088V

Drug Dealer Simulator gigantycznym sukcesem. Polacy wiedzą, jak sprzedawać dobry towar

Wystarczyła mniej niż godzina, by koszty produkcji Drug Dealer Simulator zostały całkowicie pokryte. Produkcja osiągnęła gigantyczny sukces i wskoczyła na pierwsze miejsce w rankingu sprzedaży na platformie Valve.

Drug Dealer Simulator zadebiutowało na Steam wczoraj o godzinie 17:00 i po niespełna godzinie twórcy mogli otworzyć szampany, ponieważ ten czas wystarczył, by koszty produkcji gry zostały zwrócone. Pozycja jednak nie zwalnia i wciąż trafia do kolejnych klientów – tytuł znajduje się na trzecim miejscu wśród „bestsellerów” Steam i trafił na pierwszą lokatę wśród „wschodzących nowości”.

„Zgodnie z danymi sprzedażowymi otrzymanymi od Valve Corporation (platforma Steam), sprzedaż gry "Drug Dealer Simulator" w wersji PC, której premiera miała miejsce 16 kwietnia 2020 r. o godzinie 17:00, osiągnęła w mniej niż godzinę poziom, który według wyliczeń Emitenta pokrył koszty produkcji gry. Ponadto Emitent informuje, iż Drug Dealer Simulator zadebiutowała na drugim miejscu globalnych hitów sprzedaży platformie Steam, po czym awansowała, na pierwszą pozycję, na której w dalszym ciągu się utrzymuje”

Gra zebrała bardzo pozytywne opinie od społeczności (94% z 511 recenzji), ale deweloperzy nadal zbierają opinie zwrotne od fanów, by móc poprawić niedogodności i zapewnić produkcję spełniającą wszystkie oczekiwania graczy.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z premiery "Drug Dealer Simulator", co nie zmienia faktu, że cały czas zbieramy uwagi od fanów naszego tytułu, aby go udoskonalić. Wszystkim graczom, którzy kupili nasz tytuł zapewnimy wiele bezpłatnych dodatkowych wydarzeń i misji w grze. Bardzo cieszymy się z rosnącego zainteresowania "Drug Dealer Simulatorem". W ostatnich dwóch tygodniach wishlista chętnych graczy na serwisie Steam wzrosła o ponad 50 proc. ” – komentuje Mateusz Wcześniak, prezes Movie Games.

Twórcy mogą teraz w spokoju rozwijać Drug Dealer Simulator, którego tematyka została doceniona przez graczy – deweloperzy pozwalają zainteresowanym przemierzać kolejne miejscówki, handlować towarem i mierzyć się z konkurencją czy też służbami specjalnymi. W trakcie rozgrywki należy także przetwarzać produkty, dbać o kontakty do dostawców lub zarządzać zasobami i rozbudowywać produkcję.

Sprawdźcie zwiastun i szczegóły Drug Dealer Simulator i poznajcie konkrety dotyczące wersji demonstracyjnej.

Źródło: https://www.bankier.pl/wiadomosc/Drug-Dealer-Simulator-rozbil-bank-Sukces-polskiej-gry-7865103.html

Tagi: Drug Dealer Simulator movie games sprzedaż steam