Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.04.2020 21:30
call of duty warzone duch
2181V

Call of Duty: Warzone z nieśmiertelnością. Gracze wykorzystują bug i łatwo wygrywają mecze

Na serwerach Call of Duty: Warzone zawitało już 50 mln graczy, więc w takim ogromnym gronie zawsze znajdą się osoby zainteresowane oszustwem. Najnowszy bug pozwala uzyskać nieśmiertelność, ale jego wykonanie jest bardzo trudne.

Call of Duty: Warzone cieszy się gigantycznym zainteresowaniem, ale nie oznacza to, że deweloperzy mogą teraz w spokoju obserwować projekt i nie muszą opracowywać nowych aktualizacji. Nowy patch jest w zasadzie niezbędny, ponieważ gracze odkryli patent na nieśmiertelność.

Sprawa nie jest łatwa do wykonania, ponieważ żołnierz stanie się odporny na obrażenia wyłącznie w momencie, gdy jego starcie w gułagu zakończy się remisem, a jednocześnie drużyna wskrzesi zawodnika. Warunki są dość trudne do powtórzenia, ale nie oznacza to, że brakuje chętnych, którzy próbują wykorzystać błąd i następnie wygrać cały mecz.

Deweloperzy powinni w tym wypadku szybko zareagować i w łatwy sposób wyeliminować problem. Możemy nawet podejrzewać, że testerom nie udało się wykonać takiego combo i właśnie z tego powodu błąd znalazł się na serwerach.

Raven Software stale informuje o pracach nad grą i twórcy chcą dostosować pozycję do oczekiwań całej społeczności. Jak się jednak okazuje, nie wszystkie decyzje są odbierane przez fanów w odpowiedni sposób.

FIX YOUR GAME. New exploit/cheat makes the game unplayable from r/CODWarzone

Źródło: https://www.dexerto.com/call-of-duty/absurd-warzone-glitch-making-players-impossible-kill-1354495

Tagi: Activision Call of Duty: Warzone Infinity Ward