Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 17.04.2020 09:14
VoidBastards
433V

Void Bastards. Dobrze oceniana gra inspirowana BioShock z terminem premiery na Switch i PS4

Od stycznia wiadomo było, że Void Bastards pojawi się również na PS4 i Switch. Brakowało tylko dokładnego terminu premiery. Aż do teraz.

Void Bastards, którego autorzy zainspirowali się przede wszystkim stylistyką BioShock i System Shock 2, dostało w 2019 r. niezłe oceny (średnia 8/10). Krytycy cmokali z zadowolenia nie tylko nad ciekawą wizualną oprawą produkcji, ale również nad gameplayem.

Wiemy już, kiedy Void Bastards trafi na PS4 i Switch. Premiera odbędzie się 7 maja, ogłosił wydawca, czyli znana doskonale firma Humble Bundle.

"Cieszymy się, że możemy zapowiedzieć, że nasza ulubiona Strategia FPS wyląduje na Nintendo Switch i PS4 już 7 maja! Czy dasz radę wyprowadzić ekipę Void Bastards z Mgławicy Sargasso?" - czytamy w komunikacie Humble Bundle.

Konsolowej premierze będzie towarzyszyć DLC Bang Tydy, które kosztować będzie ok. 25 zł. Poniżej, dla przypomnienia zwiastun Void Bastards i trochę gameplayu.

Przy okazji warto wspomnieć, że od pewnego czasu pojawiają się plotki o powstawaniu BioShock 4. Projekt ma się znajdować niestety jeszcze w początkowej fazie. 

Tagi: Blue Manchu humble bundle Void Bastards