Iza Łęcka Iza Łęcka 07.02.2020 10:41
BioShock 4 za kilka lat,
773V

BioShock 4 dopiero „za kilka lat”. Nie liczcie na szybką premierę

Take-Two potwierdziło pełną produkcję nowego BioShocka. Fani jednak nie mogą liczyć na szybką premierę – według najnowszych informacji, debiut gry będzie miał miejsce dopiero za kilka lat. Twórcy nie muszą się śpieszyć.

Na początku grudnia Take-Two oficjalnie powołało nowe studio, którego obowiązki są związane wyłącznie z serią BioShock. Po jakimś czasie, redakcja Kotaku potwierdziła, że nowa część uznanego uniwersum powstaje tak naprawdę od kilku lat, by później zostać zresetowana.

Krążące wokół BioShocka doniesienia postanowił wyjaśnić wydawca, który zaznaczył, że produkcja „będzie rozwijana przez kilka najbliższych lat”. Tym samym skutecznie zaprzeczono plotkom, według których możemy liczyć na premierę w następnym roku obrotowym.

Nie możemy także spodziewać się szybkiej prezentacji, ponieważ pierwotny projekt został zresetowany, a twórcy rozpoczęli prace od zera. Na dobry początek jednak zadowala fakt, że sama gra powstaje, więc może już na przyszłorocznym E3 (2021) usłyszymy pierwsze informacje o tytule. Już wcześniej prezes Take-Two wielokrotnie informował, że marka BioShock jest ważna dla giganta wydawniczego i w przyszłości powróci oferując oczekiwaną jakość.

Jeżeli interesują Was wiadomości dotyczące BioSkocka, sprawdźcie także:

Źródło: https://gamingbolt.com/next-bioshock-will-be-in-development-for-next-several-years-per-publisher

Tagi: bioshock BioShock 4 take-two