Iza Łęcka Iza Łęcka 17.04.2020 08:43
Observer System Redux
3848V

Observer System Redux z PS5 i Xbox Series X porównany z oryginałem. Różnice są ogromne

Wczoraj Bloober Team ujawniło zwiastun prezentujący nowe wydanie Observer System Redux, którego elementy materiału zostały szybko porównane z oryginałem. Twórcy z Krakowa zapowiadają „next-genową grafikę” i trzeba przyznać: różnice są łatwe do dostrzeżenia.

Observer: System Redux trafi na rynek pod koniec roku zmierzając na PS5 oraz Xboksa Series X. Bloober Team zapowiedział serię udoskonaleń, a wśród nowości pojawi się „next-genowa grafika”. Wykorzystanie dodatkowej mocy nowych konsol daje spore pole do popisu, czego idealnym dowodem jest pierwsze (wstępne) porównanie prezentujące potencjał gry.

Materiał opublikowany przez krakowskie studio został porównany z wersją na PC i różnice są łatwe do dostrzeżenia. Zaoferowane zostanie poprawione oświetlenie, a nawet nowe modele postaci. Nawet na filmie zastosowane efekty robią wrażenie, więc możemy sobie tylko wyobrazić, jak Observer System Redux będzie zadowalająco prezentować się pod koniec roku na naszych telewizorach.

To nie koniec przyjemności dla fanów klimatycznego horroru osadzonego w dystopijnej przyszłości. Bloober Team zapowiedziało również rozbudowanie opowieści oraz ulepszoną rozgrywkę, jednak na pełny pokaz rozgrywki pozostaje nam jeszcze zaczekać. Trzeba przyznać, że nawet zapowiedź Observer System Redux jeszcze przed pełnym pokazem PS5 i konkretnych tytułów na Xboksa Series X jest zaskakująca, ale wiele wskazuje na to, że Polacy są pewni swego.

Warto przypomnieć, że już jakiś czas temu informowaliśmy Was o opracowywaniu tajnego tytułu, który zgodnie z założeniami ma sprawić, że Bloober Team trafi do pierwszej ligi twórców gier.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Bloober Team Observer: System Redux PS5 xbox series x