Iza Łęcka Iza Łęcka 17.04.2020 09:09
Nintendo Switch zrób to sam
1762V

Nintendo Switch zbudowany z 22 części. Gracz przedstawił poradnik

Nintendo mierzy się z kolejnymi problemami w dostępności Nintendo Switcha, więc gracze biorą sprawę w swoje ręce. W Sieci pojawiają się kompletne poradniki, które mają za zadanie pomóc zdeterminowanym stworzyć własny model konsoli Nintendo.

Nintendo Switch jest niedostępny w wielu krajach, co jest frustrujące dla graczy, którzy pomimo siedzenia w domach i najszczerszych chęci nie mogą zakupić konsoli, by cieszyć się wieloma ekskluzywnymi tytułami przygotowanymi na sprzęt japońskiego producenta.

Część entuzjastów japońskiej konsoli i majsterkowania tworzyła własne modele sprzętu. Składany Nintendo Switch był początkowo sprzedawany nawet za ponad 600 dolarów (prawie 200% ceny detalicznej), jednak jeden z użytkowników Reddita o pseudonimie Sarbaaz37 postanowił nie tylko opracował swoją wersję hybrydowej konsoli, ale również pokazał kompletny przewodnik z serii „zrób to sam”.

Całkowity koszt takiego Nintendo Switcha wynosi zaledwie 200 dolarów (nie wliczając w to kosztów montażu), a samo urządzenie jest przygotowane z 22 części – większość jest stosunkowo tania i jedynie płyta główna kosztuje całkiem sporo. Trzeba pochwalić gracza za pomysłowość i umiejętności, jednak musimy podkreślić: najlepiej korzystać z oryginalnej konsoli Nintendo Switch oferującej pełnię doświadczeń.

Konsola Big N cieszy się nieustająco sporą popularnością  – na sprzęt debiutują interesujące gry (wczoraj informowaliśmy o QubicGames Direct), a samo Nintendo może w przyszłości ujawnić nowy model konsoli. W najnowszym firmware znajduje się wzmianka o kolejnym modelu.

Nintendo Switch zrób to sam - 1

Nintendo Switch zrób to sam - 2

Nintendo Switch zrób to sam - 3

Źródło: https://www.gamespot.com/articles/the-nintendo-switch-is-sold-out-everywhere-so-some/1100-6476109/

Tagi: Nintendo Nintendo Switch switch zrób to sam