Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.04.2020 18:04
Real Boxing 2 Switch
770V

QubicGames Direct prezentuje 5 gier. Polacy pokazują nowości na Nintendo Switcha

„Polacy nie gęsi, swój Nintendo Direct mają”? QubicGames zaskoczyło dzisiaj ujawniając aż pięć nowych produkcji zmierzających na Nintendo Switcha. Gracze mogą liczyć na zróżnicowane tytuły, które zostały zaprezentowane na rozbudowanym materiale wideo. Rodzime studio wykorzystuje znaną koncepcję Nintendo.

QubicGames od dawna specjalizuje się w produkcji różnorodnych i interesujących gier na Nintendo Switcha. Studio w swoim czasie zapowiedziało między innymi przeniesienie The Hong Kong Massacre, a nawet potwierdziło dołączenie do walki z koronawirusem.

Nowe pozycje przygotowywane na Nintendo Switcha zostały niezwykle ciekawie zaprezentowane. Zamiast publikować pięć materiałów wideo, otrzymaliśmy „QubicGames Direct”, który potwierdza prace nad Dex, Door Kickers, Good Night, Knight, Real Boxing 2, Godfire: Rise of Prometheus, jednocześnie przypominając o już wcześniej ujawnionych Tharsis i Hyperparasite.

Trzeba przyznać, że lista jest ciekawa i zróżnicowana, więc pewnie wielu graczy znajdzie tutaj pozycje, które przykują uwagę na dłużej. Fani Switcha otrzymają szansę zagrania między innymi w specjalne wydanie Real Boxing 2, które zostało docenione na urządzeniach mobilnych.

Zachęcam do zapoznania się z pełnym materiałem, ponieważ QubicGames całkiem sprytnie pokazuje nadciągające tytuły.

Źródło: http://www.nintendolife.com/news/2020/04/exclusive_qubicgames_reveals_five_new_games_coming_to_switch_in_2020

Tagi: nintendo switch QubicGames QubicGames Direct switch