Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.03.2020 21:30
The Hong Kong Massacre
416V

The Hong Kong Massacre trafi na Nintendo Switcha. Polacy zadbają o 3 nowe gry

The Hong Kong Massacre w swoim czasie elektryzowało fanów Hotline Miami, ale produkcja nadal nie trafiła na wiele platform. Na szczęście produkcją zainteresowało się QubicGames, które dostarczy tytuł na sprzęt Nintendo. Poznajcie plany rodzimej firmy.

QubicGames to polskie studio, które nie może narzekać na ostatnie miesiące. W czwartym kwartale 2019 roku firma osiągnęła ponad pół miliona sprzedanych gier na Nintendo Switcha i zanotowała ponad 3,2 mln zł wpływów – to 300% lepszy wynik od analogicznego okresu ubiegłego roku.

Nie bez powodu wspominam o QubicGames, ponieważ firma potwierdziła swoje kolejne plany – spółka nawiązała współpracę z deweloperami ze studia Vreski AB i Polacy doprowadzą cenione The Hong Kong Massacre na Nintendo Switcha.

To jednak dopiero początek planów – QubicGames zadba również o Splatter - Zombiecalypse Now (port na Nintendo Switcha) oraz Eufloria HD (port na PlayStation 4, Xboksa One i Nintendo Switcha). Pierwotni deweloperzy mogą liczyć na procent od przychodów ze sprzedaży nowych wersji.

Są to naprawdę dobre informacje – szczególnie kapitalne The Hong Kong Massacre! – które na pewno zainteresują naszych czytelników. Poniżej możecie sprawdzić zwiastuny trzech wspomnianych produkcji.

Przeczytajcie więcej o polskich grach:

Źródło: https://www.bankier.pl/wiadomosc/QUBICGAMES-S-A-Zawarcie-umow-wydawniczych-na-wydanie-gier-Splatter-Zombiecalypse-Now-Eufloria-HD-oraz-The-Hong-Kong-Massacre-7831357.html

Tagi: The Hong Kong Massacre VRESKI