Iza Łęcka Iza Łęcka 16.04.2020 11:31
Call of Duty Warzone Duch
2350V

Call of Duty: Warzone jako Easter Egg w zwiastunie z 2019 roku. Gracze nie dostrzegli bezpłatnego Call of Duty

Twórcy Call of Duty: Modern Warfare już w 2019 roku opublikowali zajawkę Call of Duty: Warzone. Na trailerze gry pojawiła się scena-zajawka bezpłatnego trybu Call of Duty, jednak gracze nie połączyli sceny z kolejną produkcją.

Pierwsze przecieki dotyczące samodzielnego trybu Battle Royale od twórców Call of Duty pojawiły się pod koniec 2019 roku, ale Call of Duty: Warzone ku uciesze wielu graczy zostało oficjalnie zaprezentowane dopiero w marcu.

Co ciekawe, sympatycy strzelania mieli okazję zobaczyć grę już znacznie wcześniej, gdyż podczas majowego pokazu prezentującego Call of Duty: Modern Warfare w 2019 roku, Infinity Ward dorzuciło do zwiastuna dwie sceny: na jednej widzimy żołnierzy skaczących z helikoptera, a na drugiej obserwujemy wnętrze maszyny.

Dzisiaj już mogliśmy zweryfikować, że ów materiał nie pojawił się w kampanii Call of Duty: Modern Warfare, a Taylor Kurosaki (dyrektor do spraw narracji) potwierdził na Twitterze, że akcja pochodzi z Call of Duty: Warzone. Jest to niezwykle chwytliwy Easter Egg, który dobitnie pokazuje jak sprytnie deweloperzy mogą zajawkować swoje produkcje. Osoby nie związane z projektem mogły jedynie powiązać helikopter z trybem Battle Royale w jednej z teorii, tymczasem twórcy zaangażowani w produkcję dokładnie widzieli czego gracze mogą się spodziewać.

Warto wspomnieć, że Call of Duty: Warzone mierzy się aktualnie z krytyką oddanych fanów, którzy zarzucają twórcom, że uważają ich za głupków.

Źródło: Twitter

Tagi: Activision Call of Duty: Warzone Infinity Ward