Sony rozdaje 5 gier na PS4 za darmo! Promocja już dostępna

Promocje gier
45633V
Sony rozdaje 5 gier na PS4 za darmo! Promocja już dostępna
Iza Łęcka | 18.04.2020, 03:05

Sony zaskoczyło najnowszą akcją Play At Home Initiative oferując darmowe tytuły na PS4. Zapraszając do pozostania w domach, gracze otrzymają prezenty. Już od dzisiaj możecie pobrać nawet 5 gier z PSN-a.

Sony udowodniło, że nie próżnuje w temacie walki z koronawirusem. Już jakiś czas temu japońska korporacja poinformowała o przekazaniu 100 milionów dolarów na stawienie czoła pandemii. Graczy jednak pozytywnie zaskoczyła kolejna wiadomość giganta branży – wpisując się w akcję pozostania w domach, Sony przygotowało darmowe gry dla swoich sympatyków.

Sony rozdaje gry za darmo

Ogłoszenie Play At Home Initiative, bo tak nazywa się najnowsza inicjatywa japońskiej korporacji, spotkało się z pozytywnym odbiorem ze strony graczy. Sony planuje wspierać mniejsze zespoły odpowiedzialne za produkcje indie, a namawiając graczy do pozostania w domu oferuje darmowe gry – czego więc chcieć więcej? ;)

W ramach Play At Home Initiative zaproponowano aż 5 gier. Od dzisiaj do 5 maja będziemy mogli ściągnąć Uncharted: Kolekcja Nathana Drake'a oraz Podróż. Warto wspomnieć, że dla mieszkańców Niemiec i Chin zamiast przygód Drake'a zaoferowano Knack 2. Jeżeli macie ochotę sprawdzić także drugą odsłonę Knacka, wystarczy stworzyć konto na niemieckim PlayStation Store.

Gry na PS4 za darmo:

Prezenty mogą odebrać nawet gracze nie posiadający aktywnej subskrypcji PlayStation Plus. Sony już w momencie ogłoszenia informowało o nieco dłuższym czasie pobierania produkcji z serwerów w związku z ograniczeniami w szybkości pobierania plików z PlayStation Store.

Miłej zabawy!

Źródło: PlayStation Store

Komentarze (159)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper