Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.04.2020 20:17
God of War Kratos po walce
3651V

The Last of Us 2, God of War, Uncharted, Gran Turismo Sport na PC w katalogu Amazonu? To tylko robota trolla

Jesteśmy właśnie świadkami bardzo dziwnej sytuacji. Najważniejsze ekskluzywne gry z PS4 są dodawane przez Amazon do swojego katalogu i firma podkreśla nową platformę: PC. Jest to podobno wyłącznie robota trolla.

W zaledwie godzinę najważniejsze produkcje Sony zostały wrzucone do katalogu Amazonu z adnotacją dotyczącą nowej platformy: PC. Wcześniej informowałem o Days Gone i Personie 5, a teraz gracze dostrzegli The Last of Us 2, God of War, Uncharted: Kolekcja Nathana Drake'a oraz Gran Turismo Sport.

Trudno uwierzyć, by Sony zdecydowało się na tak odważny ruch i firma wrzuciłaby swoje niemal wszystkie najmocniejsze gry z PS4 na PC... A nawet dorzuciła do zestawu nadchodzący The Last of Us 2, ale nie będzie raczej dla nikogo zaskoczeniem, że sytuacja podburzyła wielu graczy. Już w przypadku Horizon Zero Dawn niektórzy potrafili niszczyć swój sprzęt.

SEGA już wydała oświadczenie, w którym zaznaczyła, że Persona 5 nie trafi na komputery osobiste, ale na podobny ruch Sony raczej nie możemy liczyć.

Sytuacja jest o tyle interesująca, że wszystkie gry to podobno robota „fana Xboksa”, który postanowił wykorzystać lukę w Amazonie, by dodawać na listę takie pozycje.

God of War The Last of Us Uncharted Gran Turismo PC

[Aktualizacja #1]

Sony wydało oświadczenie dotyczące premiery ekskluzywnych gier z PS4 na PC

Źródło: https://www.resetera.com/threads/trolls-posted-fake-listings-of-playstation-games-for-pc-on-amazon-frances-website.185568/

Tagi: god of war Gran Turismo Sport The Last of Us 2 Uncharted: Kolekcja Nathana Drake'a