Iza Łęcka Iza Łęcka 15.04.2020 13:06
Valorant riot games bohaterowie
477V

Valorant może wkrótce otrzymać mobilną wersję. Twórcy zapraszają kolejnych graczy do bety na PC

RioT Games zaprasza kolejnych graczy do testów Valorant. Zainteresowani mają jednak podejrzenia, że produkcja już wkrótce trafi na urządzenia mobilne. W kodzie gry znalazły się szczegóły dotyczące rozgrywki na ekranie dotykowym.

Valorant to najnowsza produkcja RioT Games, która cieszy się gigantycznym zainteresowaniem. Twórcy zaprosili część graczy do testów beta, a kolejni mogą uzyskać zaproszenie przez oglądanie transmisji na Twitchu.

Studio potwierdziło ważną wiadomość dla fanów strzelania: zwiększona została intensywność systemu dropów i teraz każdy live-stream będzie miał możliwość uzyskania dostępu do rozgrywki. Musicie jedynie oglądać materiały.

Wraz ze zwiększającą się popularnością, musiały zostać wprowadzone pewne ulepszenia. Deweloperzy poinformowali o zwiększeniu możliwości serwerów o 25%. Dodatkowo, zespół wybrał „kilka tysięcy najbardziej zaangażowanych widzów”, którzy otrzymali dostęp do gry. Teraz bez konieczności czekania na automatyczny system.

Tymczasem gracze dokładnie wertują i sprawdzają kod Valorant, dzięki czemu dotarli do informacji dotyczącej wersji mobilnej – opracowywana jest możliwość sterowania bohaterem wykorzystując ekran dotykowy. RioT Games oficjalnie rozwija grę wyłącznie na PC, mierząc się z szeregiem przeciwności: studio walczy obecnie z pierwszymi oszustami, a okazało się nawet, że anti-cheat działa ciągle w tle.

Valorant Mobile

Źródło: https://www.dualshockers.com/valorant-mobile-controls-discovered-in-closed-beta/

Tagi: beta Riot Games Valorant Valorant mobile