Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 12.04.2020 10:00
valorant
1237V

Valorant - znaleziono i zbanowano pierwszego cheatera

Nieuniknione stało się faktem - osoba odpowiadająca za anti-cheat w sieciowej strzelance Valorant potwierdziła, że w grze zbanowano pierwszego oszusta. 

Valorant to obecnie jedna z najgorętszych sieciowych gier. W produkcję łączącą w sobie aspekty z CS:GO i Overwatcha zagrywają się osoby, którym udało się uzyskać dostęp do bety. Popyt był tak bardzo duży, że niektórzy zaczęli odsprzedawać swoje klucze do bety, co nie spodobało się studiu Riot Games, twórcom owej produkcji - zaczęli oni namierzać oszustów i banować sprzedane konta.

Jak to już bywa w wieloosobowych tytułach - Valorant nie mógł uniknąć cheaterów. Okazuje się, że niedawno pierwszy z nich został już złapany, o czym napisał Paul Chamberlain, osoba odpowiadająca za anti-cheat. W swoim oficjalnym wpisie wyraził swoje niezadowolenie takowym zachowaniem i oznajmił, że w najbliższym czasie możemy spodziewać się kolejnych informacji dotyczących banów.

Nie ma co się dziwić - każdy oszust zasługuje na permanentną blokadę w danej grze. Takie osoby zniechęcają sprawiedliwych graczy do rozgrywek wieloosobowych, przez co cierpi wielu deweloperów.

Warto zajrzeć na:

Źródło: Pcgamesn.com

Tagi: Riot Games Valorant