Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 15.04.2020 09:11
Fallout 76 PS4
1048V

Nowości na PS4 z tego tygodnia. Sony reklamuje premiery w materiale wideo

To wyjątkowo dziwny tydzień, kiedy jedną z najgorętszych premier jest pozycja wędkarska. Sony jest jednak nieugięte i mimo wszystko reklamuje swoje najświeższe propozycje.

Redakcja PlayStation Access, czyli ekipa z brytyjskiego oddziału Sony PlayStation, przygotowała najnowszy materiał wideo "New PS4 Games This Week". W filmiku możemy oczywiście przyjrzeć się najgorętszym nowościom z tego tygodnia.

Na pierwszy ogień w filmiku poszło oczywiście darmowe rozszerzenie Wastelanders, które w wielkim stopniu wzbogaca Fallout 76. Gra została rozbudowana o żywych NPC-ów (wcześniej w grze nawiązywaliśmy interakcje wyłącznie z postaciami-robotami). Pliki pobierzemy za darmo, jeśli zakupiliście już (lub zamierzacie kupić) Fallout 76

W filmiku Sony promuje też bijatykę My Hero One's Justice 2, które bazuje na niezwykle popularnym anime "My Hero Academia". Gra wyląduje w sprzedaży 17 kwietnia. Na końcu mamy klip wideo z Freakout: Calamity TV Show, czyli krótkie wspomnienie o strzelance twin-stickowej, która wygląda wspaniale. Gra trafi do cyfrowej dystrybucji już 17 kwietnia.

Tydzień jest z pewnością wyjątkowo ubogi w premiery (na rynek uderza też Fishing Sim World: Pro Tour, Blind Men, ACA NEOGEO Puzzle Bobble 2 i Comrade Rabbit Bundle) - być może znajdziecie jednak coś dla siebie z tej oferty.

Warto również sprawdzić:

Tagi: Fallout 76 nowości ps4 sony