Iza Łęcka Iza Łęcka 15.04.2020 08:06
Fortnite Dłuższy Sezon Złote Skiny
1428V

Fortnite z dłuższym sezonem. Epic Games pod ostrzałem krytyki

Epic Games ma spore problemy ze społecznością Fortnite'a. Entuzjaści krytykują kolejną decyzję korporacji i nie są zadowoleni z wydłużenia sezonu. Gracze domagają się wyraźnych zmian, jednak deweloperzy rozwijają projekt według własnych założeń.

Fortnite wciąż jest bardzo popularny, ale w ostatnich tygodniach Epic Games ma więcej problemów ze społecznością niż przyjemności. Fani wymagają zdecydowanych zmian, liczą na powrót znanej mapy i wyczekują nowości, a zamiast tego deweloperzy proponują im dłuższy sezon.

Część sympatyków wierzyło, że nowy sezon, który miał rozpocząć się już za dwa tygodnie, zaproponuje kilka satysfakcjonujących form odświeżenia i będzie oznaką dobrych intencji deweloperów. Tymczasem twórcy wciąż nie komentują coraz to głośniejszego narzekania graczy. Mnóstwo negatywnych komentarzy znajdziecie między innymi pod poniższym postem.

Trzeba jednak mieć na uwadze, że Epic Games zapowiedziało kilka nowości – choć nadal brakuje wszelkich konkretów i szczegółowych doniesień, co jeszcze bardziej roznieciło krytyczne opinie pod adresem deweloperów.

„Cześć wszystkim! Przedłużamy Sezon 2 Rozdziału 2 Fortnite, który miał zakończyć się 30 kwietnia. Początek Sezonu 3 Rozdziału 2 planowany jest na 4 czerwca.

Zanim to nastąpi pojawi się jeszcze mnóstwo nowych rzeczy w obecnym sezonie. Mamy dla was kilka aktualizacji, które odświeżą rozgrywkę, zapewnią nowe wyzwania i zaoferują dodatkowe PD, a także parę niespodzianek!”

Warto przeczytać:

Źródło: Twitter

Tagi: epic games Fortnite Gearbox Software