Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.04.2020 16:41
Fortnite Deadpool
1514V

Fortnite wita Deadpoola. Postać trafiła do gry Epic Games

Fortnite zostało ponownie rozbudowane. Gracze mogą od dzisiaj wskoczyć w strój Deadpoola i cieszyć się wizerunkiem znanego bohatera. Twórcy zaprezentowali Wade'a Wilsona i zapraszają graczy do zabawy.

Epic Games chętnie współpracuje z różnymi firmami i wrzuca do Fortnite wydarzenia lub specjalne przedmioty, które pozwalają graczom skorzystać z przykładowo nowych skórek, ale jednocześnie pozwalają zainteresowanym prezentować swoje produkty.

Taką sytuację widzimy prawdopodobnie teraz, ponieważ deweloperzy współpracowali z Marvelem, by zapewnić graczom skórkę Deadpoola – postać jest od dzisiaj dostępna dla wszystkich klientów Przepustki Sezonowej.

Deadpoola odblokujecie wykonując wyzwanie siódmego tygodnia, czyli wyświadczając najemniczą przysługę i znajdując dwa jego pistolety Akimbo. Misję wypełnicie nawet jeśli nie wykonaliście żadnego z poprzednich wyzwań Deadpoola.

Deweloperzy dodatkowo zadbali o „Treściwe Tłuczki Deadpoola”, jego specjalną lotnię, „Promienny Grom”, a nawet pozwalają zdobyć emotki związane z bohaterem.

Sprawdźcie dodatkowe informacje o Fortnite:

Źródło: https://www.epicgames.com/fortnite/pl/news/the-fortnite-deadpool-outfit-is-here-and-deadpool-has-taken-over-the-yacht

Tagi: epic games Fortnite Gearbox Software