Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 13.04.2020 15:04
fortnite
7271V

Fortnite w ogniu krytyki. Gracze nie rozumieją Epic Games

Społeczność Fortnite'a krytykuje działania Epic Games wobec popularnej gry battle royale oraz bombarduje Twittera wpisami, w których treści znajdziemy #RipFortnite oraz #FixFortnite.

Popularna gra Fortnite bardzo często dostaje aktualizacje - ostatnie z nich bardzo nie spodobały się maniakom trybu battle royale, którzy postanowili głośnie skrytykować działania studia Epic Games. Na niezadowolenie społeczności mógł natknąć się każdy użytkowników Twittera, ponieważ postów z hasztagiem "RipFortnite" i "FixFortnite" jest masa.

Gracze chcą, aby Epic Games zwróciło uwagę na ich prośby i np. przywróciło dawną, pokochaną przez społeczność mapę, wycofanie zmian z karabinów snajperskich czy całkowite usunięcie helikopterów dodanych niedawno do Fortnite'a. Wymienione wyżej hasztagi trafiły w wielu krajach na listę najpopularniejszych trendów, więc możemy spodziewać się, że Epic Games zareaguje i spełni żądania społeczności. Śmiało można stwierdzić, że nawet muszą - jeśli tego nie zrobią będą musieli pogodzić się ze stratą znaczącej ilości graczy. 

Warto przeczytać:

Źródło: esportmania.pl

Tagi: Epic Games Fortnite Gearbox Software