Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.04.2020 17:37
Minecraft RTX Beta
2217V

Minecraft RTX już w tym tygodniu. Twórcy zapraszają na betę gry i pokazują zwiastun

Minecraft jeszcze w tym tygodniu zostanie odświeżony za pomocą ray tracingu. Gracze mogą sprawdzić nową jakość wielkiej gry dzięki właśnie zapowiedzianym testom beta. Poznajcie szczegóły wydarzenia.

Minecraft zadebiutował kilka lat temu, ale już 16 kwietnia gracze doświadczą prawdziwego przełomu. Produkcja zostanie odświeżona za pomocą ray tracingu i zainteresowani sprawdzą zupełnie nową jakość gry, która została zapowiedziana na poniższym zwiastunie.

W wydarzeniu mogą brać udział gracze na PC korzystający z systemów Windows 10 i kart graficznych NVIDIA RTX. Cały projekt został przygotowany przez korporację Nvidia oraz studio Mojang – sympatycy uniwersum mogą liczyć nie tylko na ray tracing, ale również NVIDIA DLSS 2.0. Technologia pomoże okiełznać sytuację na ekranie i pozwoli na płynniejszą rozgrywkę.

Dodatkowe szczegóły wydarzenia zostały zaprezentowane na stronie producenta kart graficznych – w szczegółach znajdziecie także pokaz sześciu odpicowanych światów, które mają pokazać pełną moc ray tracingu. Mapy zostaną udostępnione do pobrania, tak by każdy uczestnik otwartej bety mógł sprawdzić propozycję.

Sprawdźcie kolejne informacje o serii Minecraft:

Źródło: https://www.nvidia.com/en-us/geforce/news/minecraft-with-rtx-beta-begins-april-16/

Tagi: 4J Studio / Mojang Microsoft Game Studios Minecraft