Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 14.04.2020 12:32
Journey
374V

Journey i Sky: Children of the Light wskakują na nowe platformy

Autorzy znakomitego Journey i Sky rozszerzają zasięg swoich produkcji - ostatnio thatgamecompany opublikowało swój tytuł m.in. na Google Play. Teraz możemy mówić o kolejnych ogłoszeniach.

Po długim oczekiwaniu thatgamecompany w końcu wydało Sky: Children of the Light na Androidzie. Wysoko oceniana gra, która debiutowała na iOS, jest już dostępna w formie free-to-play w sklepie Google Play. Wiadomo przy okazji, że Sky: Children of the Light zostanie w najbliższym czasie wydanie również na Nintendo Switch. Premiera ma się odbyć na hybrydowej konsoli w miesiącach letnich 2020 roku.

Sky otrzymało dobre oceny od recenzentów - na Metacritic tytuł może się pochwalić średnią 8/10. Użytkownicy z App Store oceniają grę na 4,9/5.

Drugim tytułem Thatgamecompany, który wskakuje na nową "platformę" jest Journey. Ten tytuł, pierwotnie wydany na konsoli Sony, pojawi się w końcu, 11 czerwca 2020 roku, również na Steam. Przez rok gra była dostępna w formie pecetowej wyłącznie na Epic Games Store.

Zdecydowanie warto zainteresować się tą produkcją. Journey (Podróż) działa wspaniale na PC - kod został świetnie zoptymalizowany nawet z myślą o słabszych pecetach. Grę można też odpalić bez problemów na trochę mocniejszych konfiguracjach w 4K i 60 fps.

Warto również sprawdzić:

Tagi: Journey Podróź thatgamecompany