Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 13.04.2020 18:55
Diuna
4509V

Diuna - pierwsze zdjęcie z filmu trafiło do sieci

Do sieci trafiło pierwsze zdjęcie z filmu Diuna od twórcy Blade Runnera. Prace na planie, mimo szerzącego się koronawirusa, idą pełną parą.

Do sieci trafiło właśnie pierwsze zdjęcie z ciekawie zapowiadającego się filmu sci-fi pt. "Diuna". Jest on oparty na znanej powieści amerykańskiego pisarza Franka Herberta pod tym samym tytułem. 

Pierwsze ujęcie przedstawia Paula Atryda, w którego wcieli się 24-letni amerykański aktor Timothée Chalamet. Stoi on na brzegu swojej rodzinnej planety Caladan - w oddali możemy z łatwością dojrzeć statki transportowe, którymi rzekomo ma udać się wraz ze swoim ojcem i matką na pustynną planetę Arrakis. Reżyserem Diuny został Denis Villeneuve, twórca świetnie przyjętego filmu Blade Runner 2049.

Obok Timothée Chalameta zagrają takie osoby jak Rebecca Ferguson, Oscar Isaac, Jason Momoa, Josh Brolin czy także Javier Bardem.

Warto dodać, że prace na planie filmu Diuna idą pełną parą - wszystko wskazuje na to, że produkcja zadebiutuje w kinach pod koniec bieżącego roku, a już niebawem powinniśmy dostać kolejne materiały promocyjne. Wspomniane wyżej zdjęcie umieszczam poniżej.

Warto przeczytać:

Źródło: comicbookmovie.com

Tagi: Denis Villeneuve diuna film