Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 13.04.2020 14:30
My Hero One’s Justice 2 DLC na nowym zwiastunie
231V

My Hero One’s Justice 2. Pierwszy bohater z DLC zaprezentowany na zwiastunie

Bandai Namco zaprezentowało wreszcie pierwszego bohatera, który dołączy do zestawienia w grze, w formie DLC. Hawks robi masę zamieszania na nowym zwiastunie. 

My Hero One’s Justice 2 to zapowiedziana przed rokiem kontynuacja gry na licencji popularnej mangi autorstwa Kohei'a Horikoshi'ego. Gra spotkała się z umiarkowanym przyjęciem, albowiem oprócz kilku kosmetycznych poprawek, nie została znacząco rozwinięta względem poprzedniej odsłony. 

Dużym plusem jest jednak bez wątpienia chęć urozmaicania jej przez twórców. Kilka dni temu oficjalnie zapowiedziano, jaki bohater zmierza do gry. Wtedy dowiedzieliśmy się, że chodzi o prawdziwego zawodowca- Hawksa. Ten zadebiutował w anime na początku najnowszego sezonu. 

Na kanale Bandai Namco pojawił się właśnie najnowszy, pełny zwiastun, który prezentuje nam postać w akcji. Możemy obserwować go w pełnej krasie i przypatrzeć się ruchom, które zaoferuje wszystkim decydującym się na grę właśnie nim. Trzeba przyznać, że świetnie oddany został jego bitewny charakter, który mogliśmy oglądać w animowanych odcinkach. 

Gra zadebiutowała 12 marca bieżącego roku na konsole PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch oraz PC. Jeśli natomiast gra jest Wam obca, to pozwolę sobie zaprosić do naszej recenzji

Interesujesz się tym tytułem? Sprawdź:

Źródło: YouTube

Tagi: Bandai Namco Byking My Hero One’s Justice 2