Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 01.03.2020 09:30
My Hero One’s Justice 2 na nowym zwiastunie
247V

My Hero One’s Justice 2. Złoczyńcy zaprezentowani na nowym zwiastunie

W Internecie pojawił się nowy zwiastun z nadchodzącego sequela gry z uniwersum My Hero Academia. Możemy rzucić okiem na najgroźniejszych przeciwników. 

My Hero One’s Justice 2 to zapowiedziana w zeszłym roku kontynuacja gry na licencji popularnej mangi. Ma ona rozwijać to wszystko, co dostaliśmy wcześniej. Dostaniemy lepiej rozwiniętą mechanikę, więcej postaci oraz wielu nowych przeciwników. 

Ci będą odgrywali bardzo dużą rolę w nadchodzącej produkcji. W sieci pojawił się właśnie najnowszy zwiastun, na którym widzimy wrogów, którzy zasilą listę postaci dostępnych w grze. Wśród nich pojawią się Kai Chisaki, Mr. Compress, Twice oraz niezwykle lubiany Tomura Shigaraki w swojej alternatywnej wersji. 

Materiał wideo pozwala nam rzucić okiem na wykorzystanie ich zdolności w walce. Trzeba przyznać, że w akompaniamencie ostrej muzyki robią wrażenie. W praktyce przyjdzie nam przetestować ich już za dwa tygodnie, 13 marca. Gra pojawi się na konsolach PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, a także na PC.

Interesujesz się grami na podstawie anime i mangi? Sprawdź:

Źródło: YouTube

Tagi: Bandai Namco My Hero One’s Justice 2