Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 14.03.2020 09:45
My Hero One's Justice 2 zwiastun premierowy
252V

My Hero One’s Justice 2. Widowiskowe pojedynki na premierowym zwiastunie

Wczoraj w Europie zadebiutowała wreszcie druga część gry adaptującej niezwykle popularną mangę, więc Bandai Namco przypomina o wydarzeniu świetnym zwiastunem.

My Hero One’s Justice 2 to kontynuacja, która zapowiedziana została w ubiegłym roku. Wyczekiwany projekt ma rozwijać wszystko to, co dostaliśmy w pierwszej części i poszerzać fabułę o wątki, które przedstawiono w najnowszym, czwartym sezonie animacji. 

Z okazji premiery, która miała miejsce 13 marca, Bandai Namco wypuściło zwiastun prezentujący najlepsze aspekty gry. Przedstawia on kilka scen fabularnych oraz pojedynki głównych postaci- przodującego protagonisty, Izuku oraz groźnego złoczyńcy, Overhaula. Zdecydowanie warto rzucić okiem, jeśli jesteście fanami serii! 

Trzeba przyznać, że pojedynki robią niemałe wrażenie, choć tego projektowi nigdy nie brakowało. Jeśli te Was przekonują, to grę możecie nabyć już teraz na PC oraz konsole PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Jeżeli natomiast wciąż czujecie się niepewni, nasza recenzja pojawi się już niebawem! 

Interesujesz się grami na podstawie anime i mangi? Sprawdź:

Źródło: YouTube

Tagi: bandai namco Byking My Hero One’s Justice 2