Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 13.04.2020 13:30
iPhone SE ze wcześniejszą premierą
7596V

iPhone SE. Nowy wariant budżetowego modelu może zadebiutować już jutro

W Internecie zaczynają pojawiać się głosy, że Apple zdecyduje się przesunąć prezentację swojego najnowszego modelu smartfona o jeden dzień wstecz, aby zgarnąć większe zainteresowanie. 

iPhone SE (tudzież iPhone SE 2/iPhone 9) ma zadebiutować już w tym tygodniu. Na prezentację nowego, budżetowego modelu czeka wielu ludzi, albowiem poprzedni tego typu smartfon od Apple okazał się strzałem w dziesiątkę i genialną opcją, aby rozpocząć swoją przygodę z tym systemem. 

Będzie to więc bez wątpienia ogromne wydarzenie dla całej firmy, a także wszystkich potencjalnie zainteresowanych urządzeniem, które będzie prawdopodobnie przystępne cenowo- przynajmniej stosunkowo. I wiele wskazuje na to, że Apple zamierza przyspieszyć prezentację, aby pokazać telefon w ten sam dzień, kiedy zrobi to OnePlus ze swoją serią OnePlus 8.

Wydaje się to bardzo skuteczną metodą, aby odwrócić uwagę od chińskiego producenta i skierować więcej par oczu na nich. Informacje pojawiły się pierwotnie ze strony Jona Prossera z portalu Front Page Tech. Zasugerował on, że premiera może odbyć się 14 kwietnia, choć wciąż największe szanse są na datę, o której mówi się od dawna, a więc 15 kwietnia. 

Oczywiście nie należy traktować tych informacji jako pewnik, albowiem dziennikarzowi, co zauważyli redaktorzy WCCFTech, zdarzało się już wcześniej podawać błędne wiadomości. Pozostaje więc czekać na rozwój wydarzeń, a wszystko okaże się najprawdopodobniej w najbliższych dniach. 

Więcej doniesień o Apple:

Źródło: Twitter

Tagi: Apple iphone iPhone SE smartfon