Iza Łęcka Iza Łęcka 09.04.2020 08:35
iphone 9
8203V

iPhone 9 już w pierwszym sklepie. Klienci mogą składać zamówienia przedpremierowe

iPhone 9 nie został oficjalnie zaprezentowany, jednak nie stanowi to problemu dla pierwszego sklepu, który już teraz zbiera zamówienia przedpremierowe na urządzenia Apple. W ofercie podana jest nawet konkretna data premiery i informacja o dostarczeniu sprzętu do klientów.

iPhone 9 lub iPhone SE 2 (lub po prostu iPhone SE) zostanie ujawniony w ciągu kilku najbliższych dni. W ubiegłym tygodniu Apple wspomniało o urządzeniu na własnej witrynie, tymczasem chiński sklep Jingdong (JD.com) już zaczął zbierać zamówienia przedpremierowe na urządzenie.

Sprzęt zamówiony na tej witrynie trafi do klientów w okresie od 1 do 10 maja, co wydaje się jak najbardziej prawdopodobne, biorąc pod uwagę ostatnie przecieki, według których Apple zaprezentuje urządzenie 15 kwietnia, a zaplanowana premiera odbędzie się 22 kwietnia. Oferta Jingdong wywołała spore poruszenie w Chinach – wielu klientów oczekuje na prezentację nowego sprzętu, co sugeruje niemałe zainteresowanie zakupem nowego iPhone'a.

Jingdong nie zdradza nowych szczegółów smartfona, wspominając jedynie o braku wsparcia dla 5G. Sama karta produktu jednak intryguje ze względu na prezentację urządzenia. Jednego możemy być pewni – iPhone 9 nadciąga i może zostać ujawniony już w przyszłym tygodniu.

iphone 9 sklep

Interesują Was inne zagadnienia technologiczne? Sprawdźcie kolejne doniesienia o Apple:

Źródło: https://www.gizmochina.com/2020/04/08/apple-iphone-9-listed-for-pre-order-on-jd-com-ships-on-may-1st/

Tagi: Apple iphone 9 iPhone SE iphone se 2