Iza Łęcka Iza Łęcka 01.04.2020 10:35
iPhone 9 SE2 projekt
1075V

iPhone 9 może zadebiutować w kwietniu. Apple przygotowuje się do premiery iPhone'a SE2

iPhone 9 lub iPhone SE2 prawdopodobnie zadebiutuje na rynku w kwietniu. Jeden z informatorów nie omieszkał wspomnieć o wewnętrznym spotkaniu w Apple, podczas którego ustalono harmonogram prezentacji oraz premiery oczekiwanego smartfona.

Z przeciekami o budżetowym iPhonie systematycznie możemy się zetknąć od zeszłego roku. Sprzęt miał zostać zaprezentowany na samym początku roku, lecz harmonogram Apple musiał zostać zmodyfikowany za sprawą trudnej sytuacji z pandemią koronawirusa. Korporacja jest jednak gotowa do ujawnienia sprzętu.

iPhone 9 w kwietniu

Pod koniec marca miało odbyć się ważne spotkanie w Apple, na którym ustalono kluczowe informacje dotyczące pokazu oraz premiery nowego smarfona. Możliwe, że iPhone 9 zostanie zaprezentowany 15 kwietnia, a klienci już od 22 kwietnia otrzymają przesyłki. Decydującą kwestią, która może jeszcze zaważyć na ostatecznych decyzjach Apple jest oczywiście pandemia COVID-19, jednak amerykańska korporacja jest już gotowa do pokazania urządzenia.

Pod względem budowy iPhone 9 zwany także iPhone SE2 ma przypominać iPhone'a 8, ale wykorzystany zostanie procesor A13, który trafił do ubiegłorocznych modeli. Smartfon ma otrzymać 4,7-calowy ekran, ale ze względu na cenę (szacowaną na około 399 dolarów) klienci nie mogą szykować się na zastosowanie najnowszych technologii.

Interesują Was inne zagadnienia technologiczne? Sprawdźcie kolejne doniesienia o Apple:

Źródło: https://www.gizmochina.com/2020/04/01/apple-iphone-se-2-launch-15-april/

Tagi: Apple iphone 9 iphone se2 prezentacja